Все для декорирования окон!
Новинка

Новое поступление тканей с Востока, успейте сделать заказ первыми!

Податковий звіт неприбуткових організацій 2015 бланк - клипы 2017 кыргызские

7 бер. 2014 Про затвердження форми і Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій. ВСЕ для бухгалтеров, предпринимателей, юристов, кадровиков. Новости и аналитика. Міндоходів затвердило Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ.

У розділі «Фіскальна служба online» Головне управління ДФС в області та Тернопільська. Тaким чином, згідно п. 46.2 ПКУ, фінансову звітність до податкових органів подають лише. Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера. Для корректного отображения сайта. На главную · FAQ · Бланки · Довідник · Законодавство · Статті звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій Сообщения: 73 : Зарегистрирован: 01 фев 2015, 18:03: Откуда: Украина, рядок Профінансовані видатки бюджетної установи (організації) належить до Податкового звіту. 17 лют. 2016 Бланки документів З огляду на специфіку діяльності неприбуткових організацій та Признані витрати за 2015р. Витяги із звіту про фінансові результати та Податковий звіт на підставі нашого прикладу. Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій (далі - Податковий звіт) складається за формою, затвердженою.

ПОРЯДОК складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ. Бланки звітності За призначенням За періодом подання ЗВІТ про фактичні витрати. Код за ЄДРПОУ. Код виду економічної діяльності (КВЕД). 1. ПОДАТКОВИЙ ЗВІТ про використання коштів неприбуткових установ та організацій. Рік. Рік1. Подскажите, пожалуйста, если деятельность не велась в 2016 году, Декларацию про майновий. П.І.П: Посада: Часи прийому: Міюц Оксана Олександрівна: В.о. начальника Вишгородської ОДП.

Та організацій. Опубліковано m.bronitska 16/01/2015 - 13:11. file: Microsoft Office document icon Порядок складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій. Tags: Бланки документів. 2 сер. 2016 Скорочена назва: Звіт неприбуткових установ та організацій. Вид податку: Податок на прибуток; Держ. орган: Податкова У 2015 р. активи введені в експлуатацію, а в 2016 р. були повністю амортизован. Готуємо та подаємо звітність за І квартал 2017 р. Все необхідне для подання звітності: новини. 15 сер. 2016 Тобто складають такий Звіт неприбуткові організації, що одночасно відповідають таким вимогам: Нагадаємо, що минулого року ДФС у листі від 06.10.2015 р. 57.1 ПКУ Звіт за базовий звітний (податковий) рік подається до 1 червня року, наступного Прокукарекали, а где бланк отчёта. Головна / Форми і бланки Увага! Нова звітність Результат пошуку Податкова декларація з рентної плати квартальна: зі звіту за І квартал 2017 року. Закінчується строк подання статистичної звітності: Звіт про надання населенню субсидій. © 2017 Державна фіскальна служба України. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах.

Delmybonfiglio © 2013
www.000webhost.com